easy website creator

TRADELAB

TRADELAB 2020 yılında TÜRKİYE - BURSA'da Kuzey Afrika hedefli olarak elektronik ticaret sistemleri oluşturmak, yayınlamak ve işletmek üzere kuruldu. Kurumun ana prensibi ticareti elektronik ortamda daha akılcı, verimli ve karlı bir şekilde organize ederek bulunduğu ülkede sektör ve partnerlerine fayda sağlamaktır.

Genç ve proaktif ekibi ve yenilikçi yapısı ile yola çıkan kurum 2020 sonuna kadar 2 elektronik ticaret sistemini hayata geçirip; 2021 yılı içinde platform sayısını 4 adete çıkartıp en az 2 farklı ülkede faaliyet göstermeyi hedeflemektedir.

Türkiye'nin sahip olduğu elektronik ticaret deneyimi ve başarılarını arkasına alan kurum hedefindeki Libya, Tunus, Fas ve Cezayir ülkelerinde elektronik tücaret konusunda belirleyici aktörlerden biri olmayı planlamaktadır. TRADELAB Türkiye merkezli bir firma olmak ile birlikte hedefindeki tüm ülkelerde fiziki olarakda var olmayı yerel ekonomiler içinde de istihdam sağlayıcı olarak bulunmayı istemektedir.

Markamızla insanlar için "iyi ticaret" yaratmak istiyoruz.

1

ANALİZ

PAZARI ANLAMAK

TRADELAB yatırım yapacağı pazardaki en iyi ortaya çıkarmak için öncelikli olarak teknik pazar ve müşteri analizlerini gerçekleştirir. Direkt olarak standart bir sistemi değil pazar ve kültrü en uygun olanı hedefler.

2

ÜRETİM

UYGUN YAPIYI OLUŞTURMAK

TRADELAB analizlerden elde ettiği bilgiler ışığında kullanıcı deneyiminide önemseyerek en yeni ve yenilikçi teknolojileri kullanarak sistem yazılım süreci yönetir ve geliştirir. En uygun yazılımı üretmek temel hedefimizdir.

3

UYGULAMA

VİTRİNE ÇIKMAK

TRADELAB sistemleri yayına geçiş anı itibarı ile tüm dijital platformlarla uyumlu; hem müşteri hem de partner tarafını her iki taraf içinde en iyi şekilde organize ederek tarafları en karlı şekilde bir araya getiren bir yapıdır.

4

GERİ BİLDİRİM

SİSTEMİ GELİŞTİRMEK

TRADELAB işletme sistemi içinde koşulsuz olarak geri bildirimi en önemli unsurlardan biri olarak kabul eder. Müşteri ve partnerlerimizden aldığımız geri bildirim sistemimizi geliştirmemizi sağlar.

EKİP

İYİ İŞLER, İYİ ÇALIŞANLAR VE PARTNERLER İLE OLUR.

ALAA BU BAIDA

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

TOLGA BORA ŞAHİN

İCRA KURULU BAŞKANI

KOUSAI TASHANI

İLETİŞİM VE VERİ YÖNETİMİ

NİL SEDA GÜNGÖR

ÜRÜN TEDARİK VE SAĞLAYICI YÖNETİMİ

İBRAHİM FERHAN GÜNGÖR

ELEKTRONİK PAZAR VE MARKET YÖNETİMİ

HÜSNÜ BAYKUL

FRONT END TASARIM VE MARKETING

MERT DENİZ ZAİMOĞLU

ELEKTRONİK PAZAR VE MARKET GELİŞTİRME

ELİF EKEN

ELEKTRONİK PAZAR VE MARKET GELİŞTİRME