free web templates

İLK ELEKTRONİK TİCARET PORTALINA

B2B

B2B
PLATFORMLAR

İş dünyasında ticaretin kalbi bu platformlarda. En verimli ve düşük maliyetli kurumlar arası ürün ticareti için TRADELAB B2B platformları sizin için en iyi ve efektif çözümleri sunuyor. TRADELAB B2B platformları ve avantajları hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

B2C

B2C
PLATFORMLAR

Müşteri ile temas kurmanın yeni mecrası burası. TRADELAB B2C platformları en iyi elektronik mağaza, ürün kategorileme ve pazarlama seçenekleri ile ürünlerinizi hayal edemeyeceğiniz büyüklükte bir pazara sunuyor. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

C2C

C2C
PLATFORMLAR

Herkesin ticaret yapabildiği C2C platformlarımızla tanışın. Mikro işler, yetenekli bireyler yada kullanmadığı ürünleri satmak isteyenler için TRADELAB önünüze hayal ecdemeyceğiniz bir pazarı güçlü yapısı ile sunuyor. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin 

HİZMET

HİZMET SATIŞ
PLATFORMLARI

Yetenelisiniz ve hizmetlerinizi satmak istiyorsunuz. TRADELAB hizmet satış platformları sizi tam da sizin yeteneklerinize ihtiyaç duyanlar ile buluşturuyor. Herşey o kadar kolay ki size sadece doğru planlanamyı yapmak kalacak. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.